2019.12.13-15 Baltijos lygos V turas ir Livani turnyras

2019.12.13-15 Latvijoje Livani mieste vyko Baltijos lygos V (finalinis) turas ir Livani draugiškas turnyras. Nors Lietuvos rinktinė šiame baltijos lygos etape iškovojo pergalę prieš Latvijos rinktinę, tačiau bendroje įskaitoje po penkių turų iškovojo antrą vietą, Estijos rinktinė liko trečioje vietoje, o Latvijos komanda iškovojo pirmają vietą. Sveikiname Lietuvos rinktinę su puikiu rezultatu, iškovota taurė atkeliavo į Lietuvą. Šiomis dienomis taip pat vyko kasmetinis Livani draugystės turnyras, kuriame dalyvavo net 8 komandos: 3 iš Lietuvos (LTU1, LTU2, LTU3), 2 Latvijos (Latvijos rinktinė ir Livani RNSD), 2 Kazachstano ir viena Rusijos (Maksvos VECTOR). Komandos varžėsi dviejų grupių sistemoje, po grupių varžybų vyko atkrintamosios rungtynės. Galutinė turnyro lentelė komandos išsidėstė taip: 1. ATYRAU (Kazachstanas) 2. KYZYLORDA (Kazachstanas) 3. Lietuva 1 4. Latvija 5. Lietuva 2 6. RNS-D Livani 7. VECTOR (Maskva) 8. Lietuva 3. Sveikiname Lietuvos komandas ypač Leituvos pirmają komandą, kuri į Lietuvą parvežė trečios vietos taurę. Geriausi žaidėjai Lietuvos komandose pripažinti šie sportininkai: LTU1 – Ernestas Stankevičius, LTU2 – Kęstutis Sliesoravičius, LTU3 – Vakarė Bagdonaitė. Nuotraukų autoriai: Audra Monkienė, Vakarijonas ir Tomas Kiveris. Kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų.

Projektas “Lietuvos žmonių su negalia tinklinio sėdint rinktinės dalyvavimas tarptautinėse varžybose” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Projektas “Tinklinio ir badmintono inventoriaus papildymas profesionaliasnėms neįgaliųjų sporto varžyboms” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.