2019.10.04-06 Riga Beach volley 2019

2019.10.04-06 Rygoje Palms centre vyko tarptautinis papl8dimio tinklinio sėdint turnyras “Riga Beach volley” 2019. Čia nuo LZNTBA Lietuvą atstovavo 4 komandos po 4 žmones. Komandos, kurios dalyvavo: LTU – Perlas, LTU – Aurora, LTU – United, LTU – Poseidono Žuvėdros. TUrnyre taip pat dalyvavo Latvijos, Estijos, Ukrainos ir dar dvi kitos komandos iš Lietuvos. Viso turnyre dalyvavo 13 komandų, kurios iš pradžių sužaidė 4 grupių sistemoje ir tuomet 5 pralošusios grupių komandos keliavo į divizioną B, kur varžėsi tarpusavyje grupės sistemoje, o likusios komandos keliavo į divizioną A, kur varžėsi dėl aukščiausios vertės turnyro prizo. Norime pasidžiaugti Lietuvos komandų pasiekimais turnyre: B divizione 1 vietą iškovojo LTU – United komanda: Kęstas Sliesoravičius, Edvardas Paknys, Vytautė Jarmalaitė ir Besarionas, 2 vietą iškovojo LTU – Aurora komanda: Vakarė Bagdonaitė, Egidijus Monkus, Vidas Valenta ir Tomas Kiveris, LTU – Poseidono žuvėdros liko B divizione penkti, o LTU – Perlas komanda pateko į A diviziono aštuntuką. Norime pasidžiaugti Lietuvos “Eržilų” komanda, kuri šiame turnyre A divizione iškovojo 3 vietą. Turnyro nugalėtojais tapo Ukrainos komanda, kuriai finale nusileido ir iškovojo 2 vietą Latvijos komanda. Sveikiname nugalėtojus ir kviečiame pamatyti akimirkas iš turnyro. Nuotraukų autoriai: Tomas Kiveris, Agnė Varpukevičiūtė ir Skirmantė Valentaitė.

„Projektas “Lietuvos žmonių su negalia tinklinio sėdint rinktinės dalyvavimas tarptautinėse varžybose” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.